تبلیغات
golyasc60 - درکنگره 60رابطه کاری ومالی وفامیلی ممنوع است.
 
golyasc60
درمان اعتیاد و درمان چاقی و رسیدن به تناسب اندام با روش DST
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : علی کریمی

این جلسه نهمین جلسه از دوره پنجاه و نهم از سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور حرمت کنگره 60 ، در روز چهارشنبه مورخ 96/4/14 به استادی و نگهبانی مهندس دژاکام و دبیری خانم زهرا راس ساعت 11:10 آغاز به کار نمود.

سلام دوستان حسین هستم یک مسافر.

امیدوارم حال شما خوب باشد، حال من هم خوب است.

( در ابتدا مبالغ واریزی اعلام گردید)

جمع واریزی های : 1.950.000 توئمان

11.359.000 واریزی به حساب زمین

10.170.000 تومان کمیته های انضباطی

22.462.000 تومان واریزی هفته گذشته

دستور جلسه این هفته ما، حرمت کنگره 60 است. حرمت اصولاً از حریم می آید. هر چیزی یک حریمی دارد. وقتی یک چیزی حریم دارد، یعنی حرمت دارد، شما نمی توانید به آن نزدیک شوید. جاده را وقتی نگاه می کنید، حریم دارد. رودخانه، حریم دارد. شما کنار رودخانه نمی توانید، خانه بسازید. البته انسانهایی هستند که به حریم رودخانه ها تجاوز می کنند و بعد از یک مدتی جاده را حرمتش را حفظ نمی کنند و یک مرتبه بعد از بساط کردن کنار جاده، یک تریلی از آن عبور می کند و همه چیز را خراب می کند.

ما در کنگره 60، نه نیروی انتظامی داریم، نه قوه قضائیه، نه پلیس داریم. بعضی از ما افرادی بودیم که شخص هروئین کشیده بود، زرورق و هروئین را از او گرفته بودند، ولی می گفت که اینها برای من نیست. می گرفتند و شلاقش میزدند ولی قبول نمی کرد. یک مصرف کننده یک طایفه و محل را بهم می ریزد، ولی در بین ما و در کنگره چرا چنین اتفاقی نمی افتد، در پارک طالقانی تمام خانواده ها حریمشان حفظ می شود، هیچ دعوایی نمی شود، کسی به کسی اهانت نمی کند. ما کاری کرده ایم که در کنگره 60 افراد فقط کار خودشان را انجام بدهند و فقط به درمان برسند. در بهشت های برین، هیچ سخن لغو و بیهوده ای نیست، وقتی بهشتیان بهم می رسند، فقط سلام و سلام علیکم. در کنگره 60 افراد باهم رابطه مالی و تجاری نمی توانند برقرار کنند، چون این باعث اختلافشان می شود و دیگر سلاماً سلاما وجود ندارد.

در کنگره 60 دروغ گفتن ممنوع است، وقتی رهجویی با راهنما کار می کند و راهنمایش از او می پرسد، چه چیزی مصرف می کنی؟ رهجو بایستی راستش را بگوید. ما وقتی با یکدیگر روابط اجراء نکنیم، دیگر هیچ اختلافی پیش نمی آید. ستون های زیر سقف اگر خیلی بهم نزدیک بشوند، سقف پایین می ریزد، اگر خیلی هم از هم دور شوند، باز سقف پایین می ریزد.

شما وقتی رابطه ای برقرار نکنید، هیچ خرده حسابی هم با هم ندارید و آنوقت است که صلح برقرار است. حرمت کنگره 60 در طول جلسه دو بار خوانده می شود و این نشان از اهمیت آن دارد.

علیه شخصی سرزنش کردن. ما در کنگره پشت سر هیچ کسی حرف نمی زنیم و سرزنش نمی کنیم. وقتی شخصی پشت سر کسی غیبت می کند، اگر شما بگویید به به بگو، شخص هم شروع می کند به ادامه دادن.

حرف یکدیگر را قطع کردن. الفاظ ناشایست بیان کردن. ما نباید حرف زشت بهم بزنیم. گاهی اوقات طنز و خندیدن خوب است، ولی اصولاً شوخی کردن آدم را پایین می آورد. اگر شاگرد شما یک جوک برای شما فرستاد و شما شروع به خندیدن کردید، شروع به ارسال  جک های بدتر می کند و بعد از آن دیگر حرف شما را گوش نمی کند.

شما در زبان فارسی که باهم صحبت می کنید، فقط انسانهایی که باهم خیلی دوست هستند، می توانند از مفرد استفاده کنند. آدم به یک مقام بالاتر نمی تواند بگوید: من به تو گفتم یا غذا نمی خوری. باید بگوید: من به شما گفتم . شما غذا نمی خورید؟ بزرگترها باید جوری صحبت کنند که بزرگترها یاد بگیرند. هر انسانی خودش با رفتارش حریم خودش را مشخص می کند. شما با رفتارتان اجازه می دهید که افراد وارد حریم شما بشوند، ما به انسانها اجازه می دهیم که وارد حریم ما بشوند. وقتی شما شوخی می کنید، باید انتظار شوخی کردن را داشته باشید. وقتی می خواهید، لطیفه یا طنزی بگویید، نباید هیچ قومی را مسخره کنید.

بدون اطلاع و هماهنگی، هرگونه پولی را دریافت و پرداخت کردن و یا هرگونه وجهی را تحت عنوان قرض یا وام به هر شخصیت حقیقی یا حقوقی پرداخت کردن. کنگره هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد. بدون هماهنگی هیچ پولی را نمی توانید به کسی بدهید.

شخص آمده پیش من و گفته که فلانی 5میلیون تومان پول من را خورده، من هم گفتم خوب کاری کرده، تو نبایستی به او در کنگره پولی می دادی.

در کنگره 60 آقایان هم بایستی از لباس و پوشش مناسب استفاده کنند. در کنگره نمی توانی پیراهن بپوشی، دکمه های پیراهنت را باز بگذاری و یک گردنبند داخل گردنت بندازی و یا تسبیح در دستت بگیری. آقایان بایستی کفش تمیز، لباس تمیز و سفید و وضعیت ظاهری عادی داشته باشند. وقتی ظاهر عادی نداشته باشند، مثل مصرف کننده ها و هروئین فروشان می شوی. وقتی لباس ناجور می پوشی، هر خلافی باشد، یقه شما را می گیرند.

جدیداً مد شده که زیرپوشهای قدیم را رنگ می کنند یا عکس می زنند و به اسم تی شرت می پوشند. راهنما نمی تواند شالش را روی تی شرت سفید بیندازد.

تلفن دادن و تلفن گرفتن در کنگره 60 ممنوع است. تلفن دادن در کنگره مشکل ایجاد می کند. چون ممکن است زنگ بزنند به خانه شخص، می گویند علیرضا هست، همانی که هروئین می کشد و کنگره می آید و این کار ممکن است باعث اختلاف در خانواده اش شود، ممکن است خانواده اش ندانند که او مصرف کننده بوده و یا به کنگره می آید.

در کنگره 60 رسم نیست که اعضای کنگره 60، برای شام خوردن به خانه یکدیگر بروند.

اگر حرمت کنگره 60، نبود، هر روز یکسری مقابل دفتر من بودند و اعلام شکایت می کردند، با برقراری حرمت ها، دیگر از این مشکل ها نداریم.

در حرمت کنگره 60، نوشته که مراقبت از لوازم شخصی برعهده خودمان است. مالت را سفت بگیر و همسایه ات را دزد نکن. شاید یک غریبه وارد کنگره شد و ما باید مراقبت باشیم. کسی که نتواند از موبایل خودش مراقبت کند، چطور می خواهد از زندگی اش مراقبت کند.

بنابراین شما حتی کیف خودتان را روی صندلی نگذارید، ممکن است که یک نفر آن را بردارد و ببرد، ممکن است یک غریبه وارد جلسه شده باشد. بعضی از ما هم هستند که تمام مدارک مهمشان در کیفشان است، شناسنامه، کارت ملی، کارت بانکی، چرا این کار را انجام می دهید؟ بگونه ای عمل کنید که اگر کیفتان را دزدیدند، تمام مدارکتان را از دست نداده باشید. شما برای محل کارتان و ماشینتان و خانه تان حتماً یک کلید یدک داشته باشید. یک کنگره ای باید همه اینها را پیش بینی کند.

اینها در مجموع می شوند، حرمت های کنگره 60 ، که اگر ما رعایت کنیم، با هیچ کس خرده حسابی نداریم.

ما بحث سیاسی نمی کنیم، ما فقط روی نقاطی که در آن مشترک هستیم، کار می کنیم، ما آمده ایم اینجا که فقط اعتیادمان را درمان کنیم. پس ما نه آبی هستیم نه قرمز. ما به دنبال سرزمینی هستیم که در آن آرامش و آسایش وجود داشته باشد.

مسئله دیگر اینکه؛

داد و ستد در شرکت های هرمی. در کنگره 60، شرکت هرمی و تشکیل گروه نداریم. ما از این کارهای اقتصادی نمی کنیم. ما کاری به مشروع بودن یا غیر مشروع بودن آن نداریم، اصلاً بهیچ عنوان نمی توانیم شرکت های هرمی تشکیل بدهیم.

من اگر عصاره سیب را به بچه ها دادم، بخاطر این بود که بچه ها درمان شوند، من صرفاً بخاطر منافع مالی این کار را نکردم.

هیچ کس نباید، کنگره 60 را دستاویز

آقای بابک لطفی بعنوان نگهبان اوتی معرفی شدند و همه باید با ایشان نهایت همکاری را داشته باشند.

وقتی یک نفر را می گیرند و به کلانتری می برند، به بازداشتگاه می اندازند و ممکن است که توهین هم بشنود و اذیت هم بشود. بعضی از انجیوها در پارک تشکیل می شوند. حالا ما در کنگره60 برای افراد سقف و جا در نظر گرفته ایم، یکسری هم تقاضای کولر گازی می کنند. یعنی اینها فراموش کرده اند که برای چه به اینجا آمده اند. ما آمده ایم اینجا که شیشه و کراک را درمان کنیم. ما آمده ایم که این پرونده را حل کنیم و به انسانها کمک کنیم. نیامده ایم که چای شیرین بخوریم و زیر کولر گازی بنشینیم. اگر اینطور باشد، اعلام می کنم که هیچ نمایندگی حق روشن کردن کولر را ندارد. یعنی ما اینقدر نازک نارنجی شده ایم. بروید به اهواز ببنید که مردم چه کار می کنند.ببینید آبادان مردم چطور سر می کنند. تهران جزو مناطق بسیار خوش آب و هواست.

در خصوص فوت یکی از راهنمایان کنگره؛

ما خیلی راجع به سفر زندگی صحبت کردیم، ولی باز هم طاقت نمی آوریم. یک دقیقه سکوت می کنیم، برای امیرحسین.

خداوند اجازه خدمت کردن به بندگانش را به همه کس نمی دهد، بنابراین راهنما بودن خیلی ارزش دارد. قدر این جایگاه را بدانید و به مردم خدمت کنید.

نام فایل تاریخ لینک
فایل صوتی سخنان مهندس 96/4/14 دانلود
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 25 شهریور 1396 08:34 ق.ظ
Simply wish to say your article is as amazing. The clearness in your post is simply cool and
i could assume you're an expert on this subject. Well with your permission allow me to grab your feed to keep updated with forthcoming post.
Thanks a million and please carry on the enjoyable work.
دوشنبه 30 مرداد 1396 02:25 ب.ظ
Ahaa, its good discussion concerning this article here at this webpage, I
have read all that, so now me also commenting at this place.
چهارشنبه 18 مرداد 1396 10:52 ق.ظ
Nice answers in return of this query with solid arguments and telling the
whole thing on the topic of that.
دوشنبه 16 مرداد 1396 04:06 ب.ظ
I always used to read piece of writing in news papers but now as I am a user
of internet therefore from now I am using net for posts,
thanks to web.
یکشنبه 15 مرداد 1396 10:23 ق.ظ
Pretty section of content. I just stumbled upon your website and in accession capital
to assert that I get actually enjoyed account your blog posts.

Any way I will be subscribing to your feeds and even I achievement you access
consistently fast.
شنبه 14 مرداد 1396 10:42 ق.ظ
Hi to all, how is everything, I think every one is getting more from this website, and your views are good for
new people.
جمعه 13 مرداد 1396 01:36 ب.ظ
What's up everyone, it's my first pay a quick visit at this web
page, and post is really fruitful in support of
me, keep up posting these posts.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :